"Kocham Cię Polsko"

W dniu 20 listopada 2017r. odbyła się impreza dla klas VI - "Kocham Cię Polsko". Uczestnikami byli uczniowie pod opieką wychowawczyń: Pani Barbary Matuszewskiej, Joanny Wiszniewskiej, Ewy Kołodziejak i Agnieszki Przybysz. Imprezę prowadziły Panie: Grażyna Bańkowska, Barbara Jaskólska i Sylwia Przybyłek.

Uczniowie rywalizowali w 10 konkurencjach, w których należało wykazać się znajomością języka polskiego, historii i geografii Polski oraz w konkurencjach sprawnościowych. Uczniowie śpiewali piosenki patriotyczne oraz rozwiązywali łamigłówki. Ważna była również dobra zabawa. Jest to już tradycyjna impreza, która odbywa się w listopadzie i nawiązuje do kolejnych rocznic odzyskania przez Polskę Niepodległości. Turniej ma na celu propagowanie wiadomości o naszej Ojczyźnie.