Konkursy przedmiotowe Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Od 17 października do 9 listopada 2018r. odbyły się etapy szkolne konkursów przedmiotowych pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Liczna grupa naszych uczniów zakwalifikowała się do etapów rejonowych, które odbędą się w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach od 4 do 19 grudnia 2018. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w etapie szkolnym. Tym uczniom, którzy zakwalifikowali się do etapu rejonowego gratulujemy i życzymy powodzenia.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapów rejonowych:

• język polski – Małgorzata Sawicka,
  • biologia – Julita Dula, Gabriela Jastrzębska, Patrycja Kowalewska, Aleksandra Mielańczuk, Anastazja Rogalska, Maja Wakuła,
  • geografia - Julita Dula, Patrycja Kowalewska, Aleksandra Mielańczuk, Mikołaj Poślada, Małgorzata Sawicka,
  • matematyka - Małgorzata Sawicka,
  • historia – Jakub Kiersztyn, Patrycja Kowalewska,
  • chemia – Patrycja Kowalewska,
  • wiedza o społeczeństwie - Gabriela Jastrzębska, Patrycja Kowalewska, Wiktoria Makać, Aleksandra Mielańczuk, Wanessa Pawlak, Ida Szostek, Maja Wakuła,
  • fizyka- Justyna Makowska, Małgorzata Sawicka.