Wystawa fotograficzna "MASKI PAMIĘCI EMOCJI"

W dniach 22-23 stycznia 2019r. odbędą się wywiadówki. Zachęcamy wszystkich Rodziców do obejrzenia wystawy fotograficznej pt. "MASKI pamięci emocji", której pomysłodawcą jest pan Janusz Wlizło - nauczyciel z Radzynia Podlaskiego,  założyciel Klubu Miłośników Fotografii „Zoomik” w Radzyniu Podlaskim.

Kampania społeczna  "Zbliżenie"(o uśpionych endorfinach)  jest to całe turnee po Polsce wystawy "MASKI pamięci emocji" i  forma wykorzystania tej wystawy do dialogu międzypokoleniowego.  Zbliżając do siebie ludzi, poruszając ich emocje, odgrzebując w pamięci z dzieciństwa swoje przeżycia, odkrywamy maski ... bo każdy z nas je jakieś ma . Cała kampania to żywy twór - tworzą ją ludzie, którzy przyjmując  projekt Janusza Wlizło w swoje progi, budują dialog w tym okresie w swoim środowisku, pobudzając do dyskusji na temat emocji i relacji między nami.  Wystawa ta to owoc  kilkudziesięcioletniej pracy pedagoga, rodzica i fotografika. Wystawę widziało już ponad 12 tys. osób w Polsce. Autorami prac jest 15 – ściero dzieci w wieku od 11-14 lat i pan Janusz Wlizło.