"Młodzież Zapobiega Pożarom" - eliminacje powiatowe

W piątek 15 marca 2019 r. w budynku Wydzialu Humanistycznego Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  pod hasłem "Młodzież Zapobiega Pożarom", zorganizowane przez Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP we współpracy z Komendą Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach oraz Instytutem Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa Uniwersytetu Przyrodniczo - Humanistycznego w Siedlcach.

Naszą szkołę reprezentowali:

W I grupie - uczniowie szkól podstawowych  klas I - VI: Weronika Makać kl V c, Aleksandra Radziwonka kl. Vc oraz Radosław Władziński kl. Vc.

W II grupie -  uczniowie szkół podstawowych klas VII - VIII i klasy III gimnazjum: Gabriela Jastrzębska kl VIII a, Aleksandra Mielańczuk kl.VIIIa i Maja Wakuła kl. VIII a. Uczniowie za udział w zmaganiach otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Opiekunką uczniów była Pani Danuta Sowińska.