Oferta szkół branżowych

W dniu 2 kwietnia 2019r. w Szkole Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach odbyło się kolejne z cyklu spotkań informacyjnych  dotyczących oferty szkół branżowych działających na terenie miasta Siedlce. Swoją ofertę uczniom, rodzicom i nauczycielom zaprezentowali przedstawiciele wszystkich zespołów szkół ponadgimnazjalnych działających w Siedlcach oraz Cechu Rzemiosł Różnych i 19 Dywizji Zmechanizowanej.
Miasto Siedlce było reprezentowane przez Prezydenta Andrzeja Sitnika, Skarbnika Kazimierza Paryłę i Naczelnika Wydziału Edukacji Sławomira Kurpiewskiego. Po spotkaniu informacyjnym odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta z gronem pedagogicznym szkoły. W trakcie spotkania Prezydent odpowiadał na liczne pytania dotyczące oświaty oraz innych istotnych zagadnień dotyczących funkcjonowania miasta.