Strajk

Szanowni Państwo Rodzice Uczniów z klas 0-VIII.

Na dzień  08-04-2019 (poniedziałek)  organizacje związkowe zapowiedziały strajk. Z uwagi na to, że poprzez referendum, udział w strajku zapowiedziała znaczna część kadry pedagogicznej, nie będzie możliwości zorganizowania w tym dniu planowych zajęć lekcyjnych. Szkoła w tym dniu poprzez organizację zajęć opiekuńczo – wychowawczych zapewni opiekę wszystkim uczniom, którym opieki nie będą mogli zapewnić rodzice. Świetlica szkolna w tym dniu będzie pracować w godzinach od 700 do 1700. Z uwagi na trudną do przewidzenia ilość uczniów, którzy w tym dniu przyjdą do szkoły, nie będzie czynna stołówka szkolna. Koszt obiadu zostanie rozliczony w kolejnym miesiącu.

W przypadku zawarcia porozumienia pomiędzy stroną związkową i rządową strajk może być odwołany. Proszę na bieżąco odczytywać informacje publikowane w dzienniku elektronicznym oraz na szkolnej stronie internetowej www.sp10siedlce.pl

Daniel Wiszniewski