Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

26.05.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach odbył się Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W zawodach udział wzięły 4 osobowe drużyny ze szkół podstawowych z Siedlec.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Aleksander Gajowniczek z klasy Va, Wiktoria Pęgowska z klasy Vc, Julia Major z klasy Vc i Jakub Świniarski z klasy Va pod opieką Magdaleny Sołtysiuk - Kruś. Turniej składał się z dwóch etapów: w pierwszej części uczniowie rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego, a w drugiej rywalizowali na torze przeszkód przygotowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach. Ostatecznie nasza drużyna zdobyła IV miejsce, ale najlepszą zawodniczką turnieju (z testu i z toru) okazała się nasza uczennica Wiktoria Pęgowska otrzymując w nagrodę ROWER. Gratulacje!