Konkurs plastyczny pt. „My, biało-czerwona drużyna”, zorganizowany przez 18 Dywizję Zmechanizowaną oraz Klub Wojskowy w Siedlcach

Dnia 10.05.2019 r. w sztabie 18. Dywizji Zmechanizowanej w Siedlcach odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu plastycznego z okazji Dnia Flagi RP pt. „My, biało-czerwona drużyna”, zorganizowanego przez Żelazną Dywizję oraz Klub Wojskowy.

Spośród 48 prac zgłoszonych do konkursu 3 uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Siedlcach zostało nagrodzonych w kategorii klas I-III.

I miejsce zajęła Weronika Ostrowska z kl. II b (praca wykonana pod kierunkiem wychowawców świetlicy)

II miejsce zajęła Maja Skolimowska z kl. I b  (praca wykonana pod kierunkiem wychowawców świetlicy)

III miejsce zajął Patryk Krasuski  z kl. II d (praca wykonana pod kierunkiem wychowawcy p. B. Przesmyckiej)

Specjalną nagrodę publiczności (wyróżnienie od internautów na Facebooku 18. Dywizji Zmechanizowanej) otrzymała Maja Skolimowska z kl. I b.

Pakiety nagród oraz dyplomy laureatom ufundował i osobiście wręczył dowódca 18. Dywizji Zmechanizowanej, gen. Jarosław Gromadziński. Po uroczystości odbył się słodki poczęstunek dla nagrodzonych i ich opiekunów.