Otwarcie wystawy XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda”

Dnia 14.06.2019r. odbyło się uroczyste otwarcie wystawy XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” w Pałacu Młodzieży w Koszalinie,  w którym nasza uczennica Julia Ciok uzyskała II NAGRODĘ GŁÓWNĄ w kat. do 15 lat. Ponadto dodatkowo jedna praca Julii i trzy prace Bartosza Korycińskiego uzyskały akceptację na wystawę pokonkursową ...>> film

 Pozostałe nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy prace to:

Zosi Kakowskiej – Nagroda Dyrektora PM w Koszalinie

Krzysztofa Topczewskiego – Nagroda Banku Ochrony Środowiska S.A w Koszalinie

Nagrodą dla laureatów  Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Dzieci i Młodzieży „Człowiek, Świat, Przyroda” był udział w XV Ogólnopolskich  Młodzieżowych  Spotkaniach z Fotografią w Sarbinowie. Trzydniowe warsztaty poprowadził pan Maks Skrzeczkowski -  magister sztuki, podróżnik, fotograf, wykładowca fotografii na Wydziale Politologii (UMCS), fotoreporter magazynu "Lajf",wieloletni koordynator projektu Akademia Odkryć Fotograficznych.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem odbytych warsztatów fotograficznych. Pan Maks Skrzeczkowski wspaniale oprowadził nas po świecie fotografii. Jest skarbnicą wiedzy i chciałoby się Pana Maksa słuchać godzinami ... co więcej .... chciałoby się więcej ! .... Bardzo dużo przydatnej wiedzy z bardzo emocjonującymi wrażeniami.

„Fotografia sposobem na barwne i ciekawe życie" …. o czym przekonaliśmy się będąc nad morzem w Sarbinowie.

                                                                                                                                       Renata Ciok

(0)

(0)

(1)

(1)

(10)

(10)

(11)

(11)

(12)

(12)

(13)

(13)

(14)

(14)

(15)

(15)

(16)

(16)

(17)

(17)

(18)

(18)

(19)

(19)

(2)

(2)

(20)

(20)

(21)

(21)

(22)

(22)

(23)

(23)

(24)

(24)

(3)

(3)

(4)

(4)

(5)

(5)

(6)

(6)

(7)

(7)

(8)

(8)

(9)

(9)

Powrót na górę