Projekt „Wyobraź sobie … czyli płasko i przestrzennie”

Od 9 września 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 10 realizowany będzie projekt pt. „Wyobraź sobie … czyli płasko i przestrzennie”, którego głównym celem jest popularyzacja matematyki. Projekt ten otrzymał dofinansowanie Fundacji mBanku w ramach programu mPotęga, a został zgłoszony przez Stowarzyszenie Wspierające Rozwój Edukacji „Inplus”.

VI edycja Programu mPotęga była skierowana do szkół podstawowych, wyższych, organizacji pozarządowych, bibliotek i grup nieformalnych z całej Polski. Wpłynęło 525 wniosków w obu kategoriach. Dofinansowanie otrzymało 112 projektów

Projekt „Wyobraź sobie … czyli płasko i przestrzennie”, jako jeden z najwyżej ocenionych przez Kapitułę Konkursu, ma szansę zdobyć w głosowaniu internetowym Nagrodę Publiczności w postaci dodatkowych 5 tys. zł na dowolny cel związany z edukacją matematyczną. W głosowaniu bierze udział 30 najlepiej ocenionych przez Kapitułę projektów – 15 adresowanych do uczniów klas 4-6 szkół podstawowych oraz 15 adresowanych do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych. Głosowanie internetowe potrwa od 17 do 30 czerwca 2019 roku! W czasie głosowania każda osoba będzie mogła oddać 1 głos raz na 24h.

Głosowanie ma miejsce na stronie

Liczymy na Państwa wsparcie.