Podsumowanie Rejonowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej „Ptaki naszych lasów”

23 stycznia 2020r. w siedzibie Nadleśnictwa Siedlce przy ulicy Kazimierzowskiej odbyło się uroczyste podsumowanie Rejonowego Konkursu Wiedzy Przyrodniczej „Ptaki naszych lasów”.

Konkurs skierowany był do uczniów klas V-VIII szkół podstawowych. Składał się z dwóch części – testowej oraz rozpoznawania gatunków ptaków na zdjęciach.

Celem konkursu było promowanie wiedzy  na temat ptaków oraz podnoszenie świadomości  na temat pracy leśników związanej z ochroną lasu.

Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów oraz uczniów wyróżnionych.   Z naszej szkoły byli to następujący uczniowie:

W kategorii klas VII- VIII

• Aleksandra Jezierska kl. VIId- II miejsce- opiekun Barbara Lewicka
  • Dominika Rólka kl. VIId – ex aequo II miejsce- opiekun Barbara Lewicka
  • Amelia Dula VIId- wyróżnienie - opiekun Barbara Lewicka
  • Wiktoria Gwiazdecka VIIc - wyróżnienie – opiekun Jolanta Skorupka
  • Gabriela Krzyzińska VIIb - wyróżnienie – opiekun Jolanta Skorupka
  • Bartosz Gwiazdecki Vd - wyróżnienie – opiekun Jolanta Skorupka

Uczniom i rodzicom serdecznie gratulujemy! Fotorelacje z podsumowania konkursu znajdują się na stronie „Życia siedleckiego” oraz „Podlasie 24”.