Zebrania Rodziców.

Informujemy, że w dniach 3 i 4 lutego 2020r. odbędą się zebrania Rodziców.

W dniu 03-02-2020r. rodzice uczniów z klas 7 i 8 zbierają o godz. 16:30 się w sali gimnastycznej na prelekcji dotyczącej profilaktyki. Prelekcję prowadzi dr Katarzyna Marciniak- Paprocka (Pełnomocnik Prezydenta ds. rozwiązywania problemów uzależnień). Następnie rodzicom uczniów klas VIII zostanie przekazana informacja dotycząca egzaminu oraz rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

W dniu 04-02-2020r. rodzice uczniów z klas 1-3 zbierają o godz. 16:30 się w sali gimnastycznej na prelekcji dotyczącej profilaktyki. Prelekcję prowadzi dr Katarzyna Marciniak- Paprocka (Pełnomocnik Prezydenta ds. rozwiązywania problemów uzależnień).

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 5 lutego 2020r. o godz. 17:00 w stołówce szkolnej.

Harmonogram zebrań >>> do pobrania