Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Sudoku Wyróżniony

9 marca 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach odbył się międzyszkolny konkurs „MISTRZ SUDOKU” adresowany do uczniów klas 3-8 z Siedleckich Szkół Podstawowych. Do konkursu stawili się uczestnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej, Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza, Szkoły Podstawowej nr 5 im. Władysława Rawicza, Szkoły Podstawowej nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi oraz ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Konkurs został przeprowadzony w następujących kategoriach:

1. klasy 3-4
  2. klasy 5-6
  3. klasy 7-8

W każdej kategorii szkoły wytypowały po 2 uczniów. Czas trwania rozwiązywania diagramów wynosił 60 minut.

Komisja w składzie p. Aneta Skwierczyńska i p. Anna Zdrojewska po sprawdzeniu i zliczeniu punktów wyłoniła zwycięzców:

W kategoriach:

klasy 3-4,

miejsce 1- Oliwier Skóra, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach

miejsce 2- Andrzej Niesiołowski, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

miejsce 3- Wiktor Supeł, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcac

klasy 5-6

miejsce 1- Emilia Kaczmarska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

miejsce 2- Antonina Korzeniowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach

miejsce 3 – Zofia Lisowska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Siedlcach

klasy 7-8

miejsce 1- Julia Leszczyńska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Rawicza w Siedlcach

miejsce 2- Jacek Świderski, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach

miejsce 3- Maciej Troć, Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach.

Podsumowanie konkursu nastąpi w późniejszym terminie o którym poinformujemy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Aneta Skwierczyńska