Podsumowanie XI Dyktanda Siedleckiego

W dniu 19 kwietnia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie XI Dyktanda Siedleckiego.
W kategorii klas IV- VI drugie miejsce zajęła uczennica klasy VIc Krystyna Wardak, której opiekunką jest Pani Joanna Wiszniewska. W tej kategorii Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach uzyskała zaszczytny tytuł Szkoły Mistrzów Ortografii.

W kategorii klas VII –VIII pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy VIIa Zofia Sarnowska, której opiekunką jest Pani Grażyna Pacek - Dołęga.  Zosia już trzeci raz zajęła w tym konkursie pierwsze miejsce, poprzednio zwyciężyła w klasie III i w klasie VI.
Uczennice zostały nagrodzone voucherami na naukę języka obcego, biletami do atrakcji siedleckich, sprzętem  elektronicznym  i książkami. Zosia,  jako laureatka I miejsca, otrzymała pamiątkową statuetkę.

Gratulujemy.

dyplom