O B I A D Y

Informacja dotycząca alergenów...>> PDF

uwaga

Regulamin stołówki...>> PDF

Informujemy, że istnieje limit sprzedawanych obiadów, który wynosi 450 szt.

Limit wynika z ograniczeń technologicznych (ilości naczyń, pojemności, wydajności zmywarek itp. oraz ilości przyznanych etatów, który wynosi 4,5 etatu (1 etat na 100 obiadów).

Pierwszeństwo w korzystaniu mają dzieci, którym koszt dofinansowuje MOPR oraz dzieci zakwalifikowane na świetlicę szkolną, których rodzice zaznaczyli w karcie zgłoszenia chęć korzystania z obiadów. Rodzice uczniów uczęszczających do świetlicy dokonują zakupu w pierwszych dwóch dniach sprzedaży. Brak wpłaty w tych terminach oznacza, że rodzice dzieci uczęszczających do świetlicy dokonują zakupu obiadów zgodnie z kolejnością zgłoszeń.
Dla pozostałych osób (dzieci i pracowników) obiady będą sprzedawane w kolejności zgłoszeń.

Należność za obiady za czerwiec 2019r. wynosi 36  zł (12 obiadów).

Przelewy można wykonywać   do 29 maja 2019r.  Prosimy aby jak najwięcej osób płaciło przelewami. Opłaty gotówkowe będą zbierane przez Panią  intendentkę Dagmarę Narojek

31 maja  2019r. oraz 3 i 4 czerwca 2019r.  w godz. 7:30 - 11:00 oraz 14:00 - 15:00   Szczegółowe informacje dotyczące wysokości odpisów udzielane są przez intendenta

Panią Dagmarę Narojek, tel. 257943669 .

PROSIMY ABY JAK NAJWIĘCEJ OSÓB DOKONYWAŁO PŁATNOŚCI PRZELEWEM ZGODNIE Z PONIŻSZYMI ZASADAMI!

karta stolowka
 Elektroniczna karta abonamentowa

Istnieje możliwość opłacania obiadów w formie przelewu na konto.
Odbiór kart elektronicznych, za które zapłacono przelewem odbędzie się  w księgowości  (bez kolejki) po okazaniu dowodu przelewu (wydruk z systemu bankowego)
Ważne wykrzyknik wywiadowka

Przelew powinien być dokonany wcześniej, tak, aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej  w przedostatnim dniu  miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem ( nie dotyczy opłat za styczeń). Przelewy, które wpłyną po tym terminie będą zwracane na rachunek, z którego zostały przelane.

Rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10,
08-110 Siedlce

ING. Bank Śląski 51 1050 1953 1000 0023 5335 5635

Zasady:

• Dziecko lub rodzic zgłasza się do Pani intendentki lub do księgowości z dowodem przelewu (wydruk z systemu bankowego).
  • Przelew powinien być dokonany wcześniej, tak, aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej w przedostatnim dniu miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem. Pieniądze, które wpłyną po tym terminie będą zwracane na rachunek z którego zostały przelane.
  • Przed dokonaniem przelewu, w przypadku jeżeli w poprzednim miesiącu były odpisy obiadów, rodzic powinien ustalić telefonicznie ilość odpisów (tel. 25 7943669)
  • W tytule płatności należy wpisać np. Za obiady Jan Nowak klasa III b. Jeżeli obiady będą opłacane nie za wszystkie dni w tytule płatności należy wpisać które dni powinny być odliczone.

np. Obiady czerwiec, Jan Nowak III b bez 4

• Odpłatność za I obiad wynosi 3 zł
  • Przelew powinien stanowić iloczyn ilości obiadów przez kwotę 3 (po uwzględnieniu odpisów z poprzedniego miesiąca)

• Abonament zostanie wydany dziecku po sprawdzeniu przez pracownika czy wpłata została dokonana

• Opłaty w dalszym ciągu będą zbierane również przez intendenta.

warzywa