Akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dnia 27 kwietnia w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz nadania naszej placówce imienia Księżnej Aleksandry Ogińskiej. Po przemówieniu dyrektora szkoły, Pana Daniela Wiszniewskiego, odbyła się część artystyczna. Inscenizację, upamiętniającą historyczne wydarzenie  przygotowali uczniowie z klasy 6d i 7b pod opieką pani Marioli Janiak, pani Ilony Prokopiuk oraz pani Agnieszki Wiśniewskiej. Całość uświetniły występy taneczne uczniów z klasy 2a przygotowane przez panią Katarzynę Chojecką oraz pieśni chóru szkolnego prowadzonego przez panią Izabellę Janik.

Do nagłośnienia akademii wykorzystano sprzęt otrzymany w ramach programu rządowego "Laboratoria Przyszłości".

film ...>>