Wyniki III edycji konkursu historyczno – literackiego „Opowiem Wam historię: Z kufra prababci”

Szkoła Podstawowa nr 10 we współpracy z Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach zorganizowała konkurs historyczno – literacki „Opowiem Wam historię: Z kufra prababci”, nad którym patronat honorowy objęli: Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach i Archiwum Państwowe w Siedlcach. Zasięg konkursu obejmował Miasto Siedlce oraz powiat siedlecki.

W skład komisji konkursowej weszli nauczyciele SP nr 10, p. Barbara Jaskólska, p. Ewa Kołodziejak, p. Barbara Kuć i p. Aneta Skwierczyńska oraz p. Barbara Kodzis, doradca metodyczny SCDiDN i  p. Dorota Salamon, dyrektor BP w Siedlcach.

Laureatami III edycji zostali:

W kategorii klas 4-6:

1 miejsce: Antonina Ambroziak, SP nr 8 w Siedlcach

2 miejsce: Maja Krasnodębska, SP nr 9 w Siedlcach

3 miejsce: Maja Skolimowska, SP nr 10 w Siedlcach

W kategorii klas 7-8:

I miejsce: Dominik Osipowicz, SP nr 1 w Siedlcach

II miejsce: Hanna Baj, SP nr 10 w Siedlcach

III miejsce ex aequo: Cezary Kruszewski, SP nr 1 w Siedlcach

Dominika Trębicka, SP nr 8 w Siedlcach

Konkurs został wpisany do wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych organizowanych przez kuratora oświaty i inne podmioty działające na terenie szkoły - 2023 r.

O terminie i miejscu wręczenia dyplomów oraz nagród zostaną powiadomieni nauczyciele - opiekunowie uczestników konkursu. Zwycięskie prace zostaną zamieszczone na stronie SCDiDN w Siedlcach.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.