Zbiórka makulatury i elektrośmieci.

11 maja 2023r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbyła się zbiórka makulatury oraz elektrośmieci. We współpracy z Urzędem Miasta w Siedlcach zbiórka elektrośmieci została rozpropagowana na terenie całego miasta. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko uczniów, ale również mieszkańców Siedlec.

Szkolny parking w szybkim tempie zapełnił się starym, niepotrzebnym sprzętem AGD i RTV. Zbieraliśmy również zużyte telefony, żarówki oraz baterie. Dużym powodzeniem cieszyła się zbiórka makulatury. Do godzin popołudniowych cały kontener wypełniony został po brzegi starymi książkami, zeszytami, gazetami, kartonem. Łącznie zebraliśmy 4,5 tony makulatury! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w akcjach. Dzięki takim działaniom zostanie wyciętych o wiele mniej drzew, a w naszych lasach nie będzie wyrzuconych elektrośmieci!