Podsumowanie XIX Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

26 maja 2023r. w Białej Sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej.  Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach byli laureatami w 5 konkursach:

• w konkursie WOS I miejsce zdobyła Michalina Neścior, opiekun - Pani Barbara Kuć,
  • w konkursie z religii I miejsce zdobył Jan Wójcik, opiekun - Ks. Henryk Góral,
  • w konkursie z biologii I miejsce zdobyła Michalina Neścior, opiekun Pani Joanna Grzyb,
  • w konkursie z chemii I miejsce zdobył  Jakub Wardak, opiekun Pani Anita Miazga,
  • w konkursie z techniki III miejsce zdobył Maximilian Miłkowski, opiekun Pani Magdalena Sołtysiuk - Kruś.

Dyplomy oraz nagrody rzeczowe laureatom wręczyli: Prezydent Miasta Siedlce Andrzej Sitnik, Dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Siedlcach Adam Skup oraz Dyrektor SCDiDN w Siedlcach dr Urszula Wyrzykowska - Dudek.

Gratulujemy wszystkim laureatom oraz uczestnikom Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej oraz Ich Rodzicom i Nauczycielom.