Miejskie uroczystości105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W dniu 11 listopada 2023r. delegacja z naszej szkoły wzięła udział w miejskich uroczystościach 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej odprawionej w kościele p. w. Świętego Józefa przez Księdza Biskupa Kazimierza Gurdę.

Następnie uczestnicy uroczystości przeszli  na Plac Wolności, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego oraz okolicznościowych przemówieniach Prezydenta Miasta Siedlce Andrzeja Sitnika oraz szefa sztabu 18 Dywizji Zmechanizowanej płk. Wacława Samocika złożono pod Pomnikiem Wolności okolicznościowe wieńce o i zapalono znicze.

W skład delegacji weszli uczniowie: Anita Dąbrowska , Magdalena Dąbrowska, Karolina Wiśniewska, Zuzanna Wójciak, Aleksander Roman, Oliwier Skóra pod opieką Pań: Barbary Jaskólskiej i Beaty Wądołowskiej.