Podziękowanie dla Pracowników Służby Więziennej

W dniu 12 grudnia 2023r. Pan Dyrektor Daniel Wiszniewski przekazał na ręce Pana Dyrektora Zakładu Karnego w Siedlcach ppłk Cezarego Bujaka podziękowanie dla Pracowników Służby Więziennej za przeprowadzenie warsztatów w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego
„W SŁUŻBIE PRAWU”.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie dziękują za przeprowadzenie zajęć na terenie naszej szkoły podczas, których por. Przemysław Turyk, Rzecznik Prasowy Dyrektora Zakładu Karnego w Siedlcach, uświadomił młodzieży jakie mogą być skutki łamania prawa omawiając przy tym realia więziennego życia. Uczniom, którzy myślą już o wyborze zawodu, przedstawił pracę Funkcjonariusza Służby Więziennej.
Działania powyższe miały na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa wśród uczniów, skupiały się na edukacji prawnej oraz prewencji przestępstw wśród młodzieży. Koordynatorem projektu na terenie szkoły była. P. Dorota Kowalczyk.
Nasze współdziałania i współpracę z Zakładem Karnym w Siedlcach będziemy nadal kontynuować.