IV edycja konkursu historyczno – literackiego „Opowiem Wam historię” - wyniki konkursu

Szkoła Podstawowa nr 10 we współpracy z Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach zorganizowała IV edycję konkursu historyczno – literackiego „Opowiem Wam historię”, nad którym patronat honorowy objęli: Biblioteka Pedagogiczna w Siedlcach i Archiwum Państwowe w Siedlcach. Zasięg konkursu obejmował Miasto Siedlce oraz powiat siedlecki. W tym roku uczestnicy zmierzyli się z tematem: „Od Teleranka do Wieczorynki”.

W skład komisji konkursowej weszli nauczyciele SP nr 10, p. Barbara Jaskólska, p. Ewa Kołodziejak, p. Barbara Kuć i p. Aneta Skwierczyńska oraz p. Barbara Kodzis, doradca metodyczny SCDiDN i  p. Dorota Salamon, dyrektor BP w Siedlcach.

Laureatami IV edycji zostali:

W kategorii klas 4-6:

1 miejsce: Maja Skolimowska, SP nr 10 w Siedlcach

2 miejsce: Dominik Paczuski, SP w Białkach

3 miejsce: Jagoda Baj, SP nr 10 w Siedlcach

wyróżnienia:

Leon Chlebowski, SP w Białkach

Aurelia Panasiuk, SP nr 10 w Siedlcach

W kategorii klas 7-8:

I miejsce: Gabriela Babicz, SP nr 8 w Siedlcach

II miejsce: Tomasz Brudny, SP nr 12 w Siedlcach

III miejsce Aleksander Wołyniec, SP nr 4 w Siedlcach

wyróżnienie: Klaudia Bombiak, SP w Wiśniewie

Konkurs został wpisany do wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być uwzględniane przez dyrektora szkoły jako szczególne osiągnięcie i wpisywane na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej w roku szkolnym 2023/2024.

W sprawie odbioru dyplomów oraz nagród skontaktujemy się szkolnymi opiekunami uczestników konkursu.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.