Szlachetna Paczka 2017

Nasza szkoła po raz kolejny postanowiła włączyć się do akcji Szlachetna Paczka. Wspólnymi siłami chcemy pomóc rodzinie z Siedlec. Pani A. zmaga się z choroba nowotworową, wraz z mężem wychowują dwie córki,  starsza córka jest niepełnosprawna.. Potrzebują artykułów spożywczych, środków czystości, garnków i obuwia na zimę dla pana P.

NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY TO: ŚRODKI CZYSTOŚCI, ŻYWNOŚĆ, GARNKI, OBUWIE (męskie, zimowe, rozm. 42)

POTRZEBNE RZECZY:
1.Żywność trwała: herbata, kasza, olej, cukier, mąka, konserwy mięsne, konserwy rybne, makaron, dżemy, warzywa w puszkach
2.Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żel myjący, pasta do zębów, szampon, szczoteczki do zębów
3.Wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, pościel, ręczniki

Osoby chętne do włączenia się do akcji zapraszamy do kontaktu z pedagogiem szkolnym oraz do przynoszenia artykułów do pokoju pedagoga do dnia 08.12.2017.

Z góry bardzo dziękujemy za pomoc rodzinie.