Otrzęsiny klas IV

Dnia 24 października w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość dla społeczności naszej szkoły, a zwłaszcza dla wszystkich klas czwartych – OTRZĘSINY!

Jest to cykliczna impreza, która ma na celu uroczyste przyjęcie uczniów klas czwartych do społeczności klas starszych.

W tym roku uczniowie przyjmowani byli w klimacie baśniowych postaci. Każda klasa czwarta zaprezentowała swoje walory w postaci występu muzycznego, popisu tanecznego lub recytatorskiego. Na podkreślanie zasługuje wysoki poziom prezentacji wszystkich klas.

W części konkursowej uczniowie musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz wiedzą z wielu przedmiotów szkolnych, m.in. języka polskiego, angielskiego, przyrody czy matematyki.

Przygotowanie i prowadzenie imprezy szkolnej zorganizowały panie: Grażyna Bańkowska, Anna Dobrzańska, Ilona Prokopiuk, Sylwia Przybyłek i Joanna Wiszniewska.

Do pomocy zaangażowali się uczniowie z klasy VII b i VIII c: Oliwia Adamczyk, Ada Bieniek, Zuzanna Cicha, Marcin Grudzień, Wojciech Kakowski, Krystian Kisieliński, Andżelika Krasuska, Justyna Makowska, Weronika Odrobińska, Maja Pęgowska.