Dnia 26.04.2019r. w naszej szkole odbyła się III Międzyszkolna Mała Liga z Języka Angielskiego dla klas II-III szkoły podstawowej. Organizatorami tego konkursu były nauczycielki języka angielskiego: p. Jowita Buńko i p. Małgorzata Pytlak przy współpracy z SCDIDN w Siedlcach.

Uczniowie ze szkół podstawowych pisali test sprawdzający znajomość słownictwa, struktur gramatycznych oraz umiejętność słuchania, czytania i pisania w języku angielskim. Prace konkursowe sprawdzała komisja w składzie: przewodnicząca: p. Joanna Madej – Borychowska, wykładowczyni języka angielskiego w Studium Języków Obcych na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach oraz p. Edyta Ostanek – nauczyciel języka angielskiego w SP w Suchożebrach.

Sponsorami nagród była p. Wioletta Rucińska – Firasiewicz, właścicielka szkoły języków obcych FCE – Europejska Placówka Edukacyjna w Siedlcach oraz sklep Skarbet mieszczący się w Galerii Siedlce.

Zwycięzcami  III Międzyszkolnej Małej Ligii z Języka Angielskiego dla klas II-III szkoły podstawowej zostali:  Filip Mieczkowski SP 9  – I miejsce, Zofia Sarnowska SP 10 – II miejsce i Aleksandra Jędrychowicz SP 7 – III miejsce. Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy chętnych uczniów do udziału w konkursie w przyszłym roku.