IX edycja OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. ,,Savoir Vivre w podróży koleją”.

Podczas uroczystej GALI TRAKO 2019 – 13-tych Międzynarodowych Targów Kolejowych w Gdańsku, której towarzyszy akcja charytatywna TRAKO DZIECIOM, zostały ogłoszone wyniki IX edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. ,,Savoir Vivre w podróży koleją”. Laureatem II miejsca w kategorii klas 0 – IV został wychowanek naszej świetlicy z klasy IIc MAKSYM REPCZUK.

Finałem konkursu była aukcja prac utalentowanych twórców, laureatów podczas wieczornej Gali w dniu 24.09.2019 r. Wszystkie środki pieniężne pozyskane z aukcji zasilą konto Fundacji ,,Dr Clown”. Doktorzy ,,clown” leczą uśmiechem i zabawą i realizują program ,,Terapii Śmiechem” w polskich szpitalach dziecięcych, placówkach specjalnych, domach pomocy społecznej, świetlicach socjoterapeutycznych, domach dziecka i wszędzie tam, przebywają chore, niepełnosprawne dzieci.