Fotorelacja z Kenii

Jest nam niezmiernie miło przekazać wiadomość, że otrzymaliśmy informację z Kenii: nasza zbiórka przyborów szkolnych została sfinalizowana i dotarła do szczęśliwych i zadowolonych uczniów Know Zone Akademy. Dzieciom odczytano także listy i pozdrowienia z Siedlec, które napisali uczniowie klasy Vb. Od Pani Anny Krzewniak, która gościła w naszej szkole otrzymaliśmy fotorelację, którą zamieszczamy. Mamy nadzieję, że nie jest to ostatnie nasze dobre dzieło i nadal będziemy pamiętali o tych, którym jest tak bardzo trudno zdobywać wiedzę i poznawać świat, a tak jak i my są ciekawi świata.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy tak aktywnie zaangażowali się w zbiórkę dla dzieci z Kenii.