Sukces uczennicy w konkursie "Poprawna polszczyzna".

Miło nam poinformować, że Zofia Sarnowska, uczennica klasy VIa, została laureatką ogólnopolskiego konkursu "Poprawna polszczyzna" organizowanego przez serwis Eduelo.pl.

Dwuetapowy konkurs został zorganizowany w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. W pierwszym etapie wzięło udział ponad 11 tys. uczniów z całej Polski indywidualnie i jako szkoły. Zosia zdobywając wysoką lokatę, zakwalifikowała się do następnego etapu. W finale konkursu zdobyła tytuł laureata

Eduelo to nowoczesne narzędzie edukacyjne, zaprojektowane tak, aby nauka była wciągającą grą, polegającą na pokonywaniu wyzwań i zdobywaniu nagród. Serwis motywuje do systematycznych ćwiczeń dzięki którym uczniowie aktywnie rozwijają swoje umiejętności.