XXVI MIEJSKI FESTIWAL TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczennic w  XXVI Miejskim Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej Siedlce 2022 organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach, pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.
Udział w Festiwalu daje możliwość młodym, zdolnym siedlczanom prezentacji swojego dorobku artystycznego, popularyzacji swojej twórczości oraz wymiany doświadczeń i pomysłów w dziedzinie plastyki, piosenki, literatury, tańca i teatru.  Dnia 27 maja b.r. w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się koncert laureatów, na którym wystąpiły nagrodzone uczennice naszej szkoły.
Z ogromna radością chcemy przekazać gratulacje Amelii Celińskiej z kl. IVc, która zdobyła I miejsce w kategorii PIOSENKA (klasy I-IV) oraz duetowi Pola Waszczuk z kl. Vc i Julia Waszczuk z kl. VIIc, który wywalczył III miejsce w kategorii PIOSENKA (kl. V-VIII).
Dziękujemy za wzruszenia i życzymy dalszych sukcesów!