"Na prerii" - otrzęsiny klas czwartych

Dnia 04.10.2022r. w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas czwartych pod hasłem ,,Na prerii”. W emocjonujących konkurencjach  i sportowych wyzwaniach wzięły udział klasy: IV a na czele z paniami Ewą Dolecką i Joanną Mitrofaniuk, IV b pod opieką pani Katarzyny Nurzyńskiej oraz kl. IV c pod dowództwem pań Barbary Kuć i Olgi Wójcickiej.

Zadania, z którymi chętni uczestnicy musieli się zmierzyć, polegały m.in. na: wyznaczaniu kierunków, rozwiązaniu zadania ortograficznego oraz krzyżówki, układaniu puzzli i redagowaniu przepisu. Do zmagań sportowych należały skoki na skakance, bieg w slalomie, rzuty do celu pionowego i poziomego. Wszystkie klasy dzielnie walczyły o ,,totem”, lecz pomimo wyrównanej rywalizacji zwyciężyła klasa IV a. Gratulujemy uczestnikom i życzymy powodzenia oraz wyjątkowych przeżyć w gronie szkolnej starszyzny plemienia ,,Grzmiąca Dycha”!

Organizatorzy:

Joanna Wiszniewska