V Turniej Matematyczny "MATEMAXUS"

W dniu 12 grudnia 2022r. w auli Instytutu Matematyki Uniwersytetu Przyrodniczo – Humanistycznego w Siedlcach odbyło się podsumowanie V Turnieju Matematycznego MateMaxus, który odbywał się w gmachu uczelni w dniach 28 i 29 listopada 2022r. Konkurs został objęty patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty, JM Rektora Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Starostwa Powiatowego w Siedlcach oraz Prezydenta Miasta Siedlce.

Z przyjemnością informujemy, iż nasi uczniowie konkurując z 12 szkołami podstawowymi dotarli do finału zdobywając następujące miejsca:

II miejsce (kat. klasy 4)

• Maciej Jezierski (4c)
  • Jakub Adamczyk (4b)
  • Liliana Dymowska (4a)

I miejsce (kat. klasy 7)

• Oliwier Skóra (7b)
  • Oliwier Major (7b)
  • Filip Gochnio (7a)

II miejsce (kat. klasy 8)

• Jan Wójcik (8d)
  • Aleksander Szewczyk (8a)
  • Jakub Wardak (8b)

Jest nam również niezmiernie miło, iż wśród laureatów w kategorii szkół ponadpodstawowych znaleźli się także absolwenci naszej szkoły: Kaja Syczewska, Michalina Antosik, Bartosz Krzyżaniak.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów matematycznych ?