Nasze sukcesy w Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych

Dzieci z naszej świetlicy szkolnej otrzymały wyróżnienia  w czterech Ogólnopolskich Konkursach Plastycznych, tj. :

1. ,,Wymarzony lizak" ogłoszony przez Muzeum Lizaka w Jaśle ( 26 dzieci);
  2. ,,Mój pałac marzeń " ogłoszony przez Historyczny Park Rozrywki w Gorlicach (10 dzieci);
  3. ,,Moja wymarzona złota rybka" ogłoszony przez Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej (22 dzieci);
  4. ,,Mój tata" ogłoszony na łamach miesięcznika ,,Abecadło"(11 dzieci)

Lista nagrodzonych:
Saks Alicja IIb, Hawryluk Angelina Ib, Piskorska Gabriela Ic, Sereda Veronika IIb, Dmowska Małgorzata IIIb, Aftyka Julia IIIB, Duszczyk Nina IIc, Sałata Adela IIc, Ogrodniczuk Oskar IIc, Fedina Xenia Ib, Pisarska Karolina IIc, Barczak Gabriela Ia,Adamczyk Karolina IIc, Kosmalska Wiktoria Ib, Stanisławowska Alicja IIIc, Izdebska-Rzążęska Marcelina Ic, Kurek Wojciech IIc, Bień Jan IIa, Skaruz Leon IIa, Strzelec Jakub IIa, Kondraciuk Klaudia IIb, Oziemczuk Kaja IIb, Szymaniak- Hieronimek Wiktoria IIb, Tratkiewicz Bartosz IIc, Bąbiak Szymon IIc.
Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy,  bilety wstępu do muzeów i parku rozrywki oraz nagrody książkowe.

GRATULUJEMY!