Zbiórka makulatury i elektrośmieci

19 września 2023r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbyła się zbiórka makulatury oraz elektrośmieci.
Elektrośmieci zbieraliśmy we współpracy z Urzędem Miasta w Siedlcach. Akcja rozpropagowana została na terenie całego miasta i cieszyła się dużym zainteresowaniem nie tylko uczniów, ale również mieszkańców Siedlec.
Kontener w szybkim tempie zapełnił się starym, niepotrzebnym sprzętem AGD i RTV. Zbieraliśmy również zużyte telefony, żarówki oraz baterie.

Jednocześnie przeprowadzona została zbiórka makulatury, której zebraliśmy 4 tony!
W zamian za przyniesioną makulaturę oraz elektrośmieci rozdawane były sadzonki świerków oraz sosen, które otrzymaliśmy od Nadleśnictwa Siedlce, a także nasiona łąki kwiatowej otrzymane z Urzędu Miasta.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w akcjach. Dzięki takim działaniom zostanie wyciętych o wiele mniej drzew, a w naszych lasach nie będzie wyrzuconych elektrośmieci!