O B I A D Y

Informacja dotycząca alergenów...>> PDF

uwaga

Regulamin stołówki...>> PDF

Informujemy, że od dnia 1 września 2022r. cena 1 obiadu w stołówce szkolnej wynosi 4,50 zł. Powyższa cena stanowi jedynie koszt produktów użytych do przygotowania obiadów.

Opłata za obiady dla uczniów za październik 2022r. wynosi 85,50 zł    - 19 obiadów.  W dniach 14 oraz 31 października 2022r. obiady nie bedą wydawane. Są to dni wolne od zajęc dydaktycznych (Dzień Edukacji Narodowej oraz dodatkowy dzie wolny od zajęć).

Płatność za obiady należy regulować przelewem:

Rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10,
08-110 Siedlce

ING. Bank Śląski 51 1050 1953 1000 0023 5335 5635

Przelewy proszę wykonywać do 29 września  2022r.

W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z intendentem - Panią Dagmarą Narojek, tel. 25 794 3669     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zasady dokonywania przelewów

karta stolowka
 Elektroniczna karta abonamentowa - wydawana jest bezpłatnie. W przypadku zgubienia karty rodzic ponosi koszt nowej karty.

Ważne wykrzyknik wywiadowka

Przelew powinien być dokonany wcześniej, tak, aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej  w przedostatnim dniu  miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem ( nie dotyczy opłat za styczeń). Przelewy, które wpłyną po tym terminie będą zwracane na rachunek, z którego zostały przelane.

Rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 10 w Siedlcach
ul. Mazurska 10,
08-110 Siedlce

ING. Bank Śląski 51 1050 1953 1000 0023 5335 5635

Zasady:

• Dziecko lub rodzic zgłasza się do Pani intendentki lub do księgowości z dowodem przelewu (wydruk z systemu bankowego).
  • Przelew powinien być dokonany wcześniej, tak, aby pieniądze wpłynęły na konto szkoły najpóźniej w przedostatnim dniu miesiąca poprzedzającego miesiąc objęty abonamentem. Pieniądze, które wpłyną po tym terminie będą zwracane na rachunek z którego zostały przelane.
  • Przed dokonaniem przelewu, w przypadku jeżeli w poprzednim miesiącu były odpisy obiadów, rodzic powinien ustalić telefonicznie ilość odpisów (tel. 25 7943669)
  • W tytule płatności należy wpisać np. Za obiady Jan Nowak klasa III b. Jeżeli obiady będą opłacane nie za wszystkie dni w tytule płatności należy wpisać które dni powinny być odliczone.

np. Obiady maj, Jan Nowak III b bez 12

• Odpłatność za I obiad wynosi 4,50 zł
  • Przelew powinien stanowić iloczyn ilości obiadów przez kwotę 4,50  (po uwzględnieniu odpisów z poprzedniego miesiąca)

warzywa