Spotkanie z Panem Sławomirem Kordaczukiem - dyrektorem Muzeum Regionalnego w Siedlcach

Dnia 27.09.2023 r. w ramach zajęć z kółka fotograficznego „FOTOamator” odbyło się spotkanie z Panem Sławomirem Kordaczukiem – dyrektorem Muzeum Regionalnego w Siedlcach, autorem wielu książek i artykułów o historii Siedlec, powiatu bialskiego, regionu, fotografii, Wojska Polskiego i kolekcjonerstwie.
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.

Jak zrobić dobre zdjęcie? Czy zdjęcia są wyłącznie dziełem przypadku i zbiegu okoliczności? Czy też można je precyzyjnie zaplanować?  Odpowiedź na te i inne pytania znaleźliśmy właśnie podczas spotkania. Prezentacja "Róbmy piękne zdjęcia" była niezwykle pouczająca i inspirująca. Zdobycie wiedzy z podstaw fotografii, kompozycji i oświetlenia pozwoli nam tworzyć lepsze zdjęcia. Jesteśmy gotowi zastosować zdobytą wiedzę w praktyce i pracować nad polepszaniem naszych umiejętności fotograficznych.