Uroczyste podsumowanie konkursu „EkoSzkoła – edycja VI”

W dniu 10 października 2023r. w Mazowieckim Urzędzie  Wojewódzkim w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „EkoSzkoła – edycja VI” organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
Z radością informujemy, że II miejsce w konkursie, w kategorii „Prace plastyczne uczniów ze szkół podstawowych z klas I-III” zajęła uczennica klasy IIb Jadwiga Kamieńska.  Jadzia w nagrodę otrzymała kartę podarunkową na kwotę 600 zł przeznaczoną na zakup sprzętu elektronicznego. Jadzi podczas uroczystości towarzyszyła Mama – Pani Agnieszka Kamieńska i Wychowawczyni – Pani Ewa Kosmalska.

Za dotychczasową działalność na rzecz ochrony środowiska i kształtowania postaw proekologicznych nagrodzona została również Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach.  Pan Dyrektor Daniel Wiszniewski odebrał „Ekobon” o wartości 4000 zł z przeznaczeniem na realizację zadań związanych z edukacją ekologiczną.
Nagrody wręczali: Pan Tobiasz Bocheński – Wojewoda Mazowiecki, Pan Marek Ryszka – Prezes WFOŚiGW i Pani Kamila Mokrzycka – zastępca Prezesa WFOŚiGW.
Serdecznie gratulujemy.