Szkolny konkurs plastyczny: ,,Spójrz inaczej - niepełnosprawni są wśród nas”

20 grudnia 2023 r. podsumowaliśmy szkolny konkurs plastyczny: ,,Spójrz inaczej - niepełnosprawni są wśród nas”, który został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Na konkurs wpłynęło 103 prace, a wyłonienie laureatów nie było łatwym zadaniem. Pan Daniel Wiszniewski – dyrektor szkoły oraz przewodnicząca jury: Pani Beata Wądołowska, wręczyli nagrodzonym uczniom nagrody, puchary oraz pamiątkowe medale.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Magdalenie Olszewskiej za okazane wsparcie i zaangażowanie. Słowa wdzięczności przesyłamy również sponsorom nagród w konkursie:
Pani Anecie Bober ,

Pani Arlecie Borkowskiej - TWP Siedlce,

Państwu Annie i Waldemarowi Brzozowskiem - Emalco Enamelware Sp. z o.o.,

Państwu Katarzynie i Maciejowi Grabowskim - Kręgielnia Factory ; Sala Zabaw Młynek,

MKS Pogoń Siedlce,

Pani Justynie Seredzińskiej - Marflex Agencje i doradztwo reklamowe,

Panu Karolowi Świderskiemu.

Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc i zaangażowanie!!!

Laureatom życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Koordynatorzy konkursu:

Agnieszka Wiśniewska