Spotkanie autorskie z panią Małgorzatą Rek

Dnia 6 lutego odwiedziła naszą szkołę pani Małgorzata Rek, autorka i ilustratorka książek dla dzieci.
Na dwóch spotkaniach dla klas I – III zaprezentowała swoje książki oraz książki, które zilustrowała, a także przeprowadziła szereg zabaw i konkursów z nagrodami dla uczestników. Dzieci otrzymały m. in. własnoręcznie malowane przez artystkę poduszeczki, torby z wizerunkiem ostatniej książki autorki czy zakładki do książek.

Powspominaliśmy również okres, kiedy pracowała w naszej szkole, a pamiątką po tamtym czasie są freski i obrazy na ścianach.
Spotkania odbywały się w miłej, przyjaznej atmosferze. Uczniowie chętnie uczestniczyli w proponowanych aktywnościach. Liczymy na kolejne odwiedziny w naszej szkole.