Międzyszkolny konkurs literacko - plastyczny - Ilustracja do wiersza Czesława Miłosza „Przypowieść o maku”.

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu literacko - plastycznego Ilustracja do wiersza Czesława Miłosza Przypowieść o maku”.
Komisja konkursowa w składzie:
p. wicedyrektor Beata Wądołowska
p. Patrycja Sikorska – nauczyciel plastyki
p. Agnieszka Rak, Magdalena Jaciuk, Aneta Skwierczyńska - nauczyciele bibliotekarze,
wyłoniła laureatów konkursu:

I miejsce

Weronika Szadkowska - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach,

Zuzanna Mazurek - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Pawła II w Siedlcach,

III miejsce

Milena Gęsina - Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach,

Sofia Savaiuk - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach.

Wyróżnienia

Hanna Kania - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach.

Emine Babaieva - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Siedlcach.

Maciej Troć - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza w Siedlcach.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Dyplomy i nagrody zostaną dostarczone do szkół biorących udział w konkursie.

Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów.