Zbiórka makulatury oraz elektrośmieci

7 maja 2024r. w Szkole Podstawowej nr 10 odbyła się zbiórka makulatury oraz elektrośmieci.
Elektrośmieci zbieraliśmy we współpracy z Urzędem Miasta w Siedlcach. Wzorem lat ubiegłych uczniowie, rodzice oraz mieszkańcy naszego miasta mieli możliwość pozbycia się starego, zużytego sprzętu AGD i RTV, zepsutych telefonów, żarówek oraz baterii.
Jednocześnie przeprowadzona została zbiórka makulatury, której zebraliśmy 4, 8 tony!

W zamian za przyniesioną makulaturę oraz elektrośmieci rozdawane były nasiona ozdobnych roślin, które otrzymaliśmy z Urzędu Miasta Siedlce. Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w akcjach otrzymali pochwały.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i aktywny udział. Dzięki takim działaniom zostanie wyciętych o wiele mniej drzew, a w naszych lasach nie będzie wyrzuconych elektrośmieci!