"Elevator pitch", czyli maksimum konkretów w minimum czasu

Nasz projekt z Zespołem LegoKreatorzy 3D dobiegł końca. Jesteśmy w finale.
Ostatnim etapem konkursu jest nagranie krótkiego "elevator pitch", czyli krótkiego materiału wideo, w którym opowiemy, dlaczego Nasz pomysł jest najlepszy? Dlaczego tylko w tylko 30 sekund? Zamysł jest taki, aby przedstawić swój pomysł w czasie, w jakim jechalibyśmy windą z parteru na ostatnie piętro....>> film

"Elevator pitch"

Nasz projekt z LEGO Spike Prime to unikalny wiatrak z wymiennymi skrzydłami, które można konfigurować z różną ilością łopat. Nasza konstrukcja jest nie tylko imponująca pod względem technicznym, ale również pokazuje innowacyjne podejście do eksperymentowania z robotyką.
Wiatrak z LEGO Spike Prime, który zbudowaliśmy, ma mechanizm, który umożliwia szybkie zmiany skrzydeł. Dzięki temu możemy testować i analizować wpływ liczby łopat na wydajność wiatraka. To nie tylko świetny sposób na zrozumienie podstaw aerodynamiki, ale także fascynująca platforma do eksperymentowania z mechaniką i programowaniem.
Dlaczego nasz robot jest najlepszy? Bo łączy kreatywność z praktycznymi zastosowaniami. Nasz wiatrak pokazuje, jak nowe pomysły w robotyce mogą prowadzić do ciekawych odkryć. Dzięki możliwości zmiany skrzydeł, możemy dostosować nasz projekt do różnych warunków i celów eksperymentu, co pozwala na większą elastyczność i lepsze zrozumienie, jak działa wiatr.
Nasz projekt, to narzędzie do nauki i eksperymentowania. Dzięki niemu uczniowie i fani robotyki mogą zobaczyć, jak różne konfiguracje wpływają na działanie wiatraka i nauczyć się, jak ulepszać projekt.
Jesteśmy dumni z naszego projektu i wierzymy, że nasza innowacja zasługuje na wygraną. Dziękujemy za uwagę i cieszymy się na możliwość zaprezentowania naszego projektu w konkursie "O czym śnią roboty?".

Zespół Legokreatorzy 3D