Innowacja

4 czerwca 2024 r. gościliśmy w naszej szkole, w ramach podjętej współpracy, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej „Dom nad Stawami” wraz z terapeutami: p. Beatą Pływacz oraz p. Dominikiem Doszko. Było to niezwykłe przeżycie, szczególnie dla naszych najmłodszych uczniów z klas: 1a i 1c, gdyż seniorzy (z okazji Dnia Dziecka) przedstawili teatr cieni pt. "Ropucha Kłamczucha" oraz teatrzyk kukiełkowy pt. "Calineczka Podróżniczka". Oba przedstawienia bardzo podobały się dzieciom. Nie zabrakło też wspólnych rozmów i opowieści. Najważniejsze, że to wydarzenie wywołało uśmiech nie tylko na twarzach dzieci, ale i dorośli wychodzili pełni radości, zadowolenia i spełnienia.

Dziękujemy pensjonariuszom i terapeutom ,,Domu nad Stawami” za dzień pełen radości i pozytywnych wrażeń.