Sukces naszych uczniów w ogólnopolskim konkursie "O czym śnią roboty? Konkurs Skriware 2023/2024"

Z wielką satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły Maksymilian Żegunia z kl. 5a i Jakub Adamczyk z kl. 5b w ogólnopolskim konkursie „O czym śnią roboty. Konkurs Skriware 2023/2024” zajęli I miejsce.
W ramach konkursu uczniowie zmierzyli się z wyzwaniem, do realizacji którego musieli nauczyć się efektywnie współpracować, korzystać z różnorodnych narzędzi, rozwiązywać złożone problemy oraz wykorzystać wiedzę i umiejętności z zakresu technologii druku 3D i robotyki w praktyce.

film...>> https://www.youtube.com/watch?v=edyqYCfvsyM

film ...>> relacja z wyłonienia Laureatów

Dziękujemy za Waszą pracę i gratulujemy kreatywności i zaangażowania w realizowany projekt.
Dziękujemy również drugiemu Zespołowi „KlockoTworkom 3D”: Franiowi Białemu z kl. 3a, Pawłowi Kirylukowi z kl. 3a i Bartoszowi Dybkowi z kl. 3c, którzy wg własnego pomysłu zbudowali motyla w Lego Spike Prime i zamodelowali skrzydełka motyla.

Opiekunowie Zespołu „LegoKreatorzy 3D” - Renata Ciok i dyr. Daniel Wiszniewski