Pasowanie na Ucznia 2024/2025

Dnia 11 października  2024 r. odbyło się uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów w poczet uczniów naszej szkoły.
Dzieci z należytą powagą uczestniczyły w akcie ślubowania oraz pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści z zaangażowaniem i ogromnym przejęciem zaprezentowali zgromadzonym gościom przygotowany na tę okazję montaż słowno - muzyczny.
Wyrazem wielkiego entuzjazmu i radości dzieci w związku z oficjalnym przystąpieniem do grona społeczności uczniowskiej Szkoły Podstawowej nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach było symboliczne podrzucenie biretów.
Uroczystość została przygotowana przez Panie Wychowawczynie klas I: Katarzynę Chojecką, Ewę Czajkowską, Joannę Kamińską, Justynę Pieńkowską oraz Panią Małgorzatę Remiszewską.