Mistrzostwa Gier Planszowych

Z przyjemnością informujemy, że dnia 15.12.2017 r. w Galerii Kultura w Siedlcach odbył się finał projektu edukacyjnego „Mistrzostwa Gier Planszowych z zakresu wiedzy o środowisku przyrodniczym” zorganizowanego przez stowarzyszenie tutajteraz. Uczestnicy, uczniowie klas III szkoły podstawowej, poszerzyli swoją wiedzę na temat przyrody oraz mogli ją sprawdzić uczestnicząc w turniejach.

Łącznie w rozgrywkach wzięło udział 264 dzieci. Z przyjemnością informujemy, że w finale II miejsce zdobyła uczennica kl.IIIg SP 10 - Daria Drabek. Zdobywcy I, II i III miejsca otrzymają tablety i komplety książek wydane przez wydawnictwo Dwie Siostry: „Animalium”, „Pod ziemią, pod wodą”, „Mapy”, „Mapownik”.

Projekt „Mistrzostwa Gier Planszowych z zakresu wiedzy o środowisku przyrodniczym” dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej w Warszawie.

Anna Kowalczyk