XIII konkurs kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu"

Dnia 8 grudnia 2017r. odbył się etap szkolny XIII konkursu kolęd i pastorałek "Kolędować Małemu"organizowanego przez Siedleckie Towarzystwo Samorządowe oraz Miejski Ośrodek Kultury. W kategorii klas I- III naszą szkołę reprezentować będzie uczennica  kl. III g Jadwiga Mitura, która zaśpiewała pastorałkę"Całą noc padał śnieg" i zajęła I miejsce oraz zespół uczennic z kl. Ia - Kornelia Dymowska, Zuzanna Pernach, Emilia Strzałek, Karolina Wielgosz, Karolina Wiśniewska - pastorałka -"Gdzie Ty mieszkasz Jezu?" - II miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w konkursie.
Przesłuchania eliminacyjne uczestników konkursu odbędą się, dnia 20 grudnia 2017 roku w Sali Białej MOK w Siedlcach.