Klub Młodego Programisty

W dniu 27-09-2018 Minister Cyfryzacji Marek Zagórski otworzył Siedlecki Klub Młodego Programisty. Kolejny ruszy w piątek w Nysie. W sumie, na terenie całej Polski, powstanie ich 16. Poza Siedlcami i Nysą także w Lubinie, Inowrocławiu, Zamościu, Żarach, Piotrkowie Trybunalskim, Nowym Sączu, Przemyślu, Suwałkach, Kwidzynie, Żorach, Ostrowcu Świętokrzyskim, Ełku, Gnieźnie i Stargardzie.
Na bezpłatnych warsztatach z programowania prowadzący pokażą, że nauka programowania to niebanalny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Rodzic, który chce zgłosić swoje dziecko na warsztaty, powinien wejść na stronę www.klubmlodegoprogramisty.pl i wypełnić dostępny tam formularz. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń – będą one przyjmowane do wyczerpania miejsc w danym cyklu szkoleniowym. Zgłoszenie na warsztaty musi zostać dokonane najpóźniej na dwa dni robocze przed dniem rozpoczynającym serię warsztatów.
W Siedlcach zajęcia będą się odbywały w Samorządowym Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli ul. Krystyny Osińskiej (dawniej Oskara Lange).
Zachęcamy rodziców uczniów klas I-VI do zapisania dzieci na zajęcia.
pierwsze zajęcia już od początku października!

-kurs dla dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej w każdą środę w godzinach 17:00 - 18:00, okres realizacji: od 3.10.2018 r. do 5.12.2018 r.

- kurs dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej w każdy czwartek w godzinach 17:00 - 18:00, okres realizacji od 4.10.2018 r. do 13.12.2018 r.

Warsztaty KLUBU MŁODEGO PROGRAMISTY w Siedlcach:
Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli
ul. Krystyny Osińskiej 6