Otrzęsiny klas czwartych 2019

Dnia 24 października 2019r. w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość dla społeczności naszej szkoły, a zwłaszcza dla wszystkich klas czwartych – OTRZĘSINY!
Jest to cykliczna, tradycyjna już  impreza, która ma na celu uroczyste przyjęcie uczniów klas czwartych do społeczności klas starszych.

W tym roku otrzęsiny odbyły się pod hasłem „Na wzburzonych falach szkolnego oceanu”. Klasy czwarte, pod opieką swoich wychowawczyń – Pani Marioli Janiak i Iwony Wadas i Pani Mileny Żeguni  zaprezentowały swoje walory w postaci występu muzycznego, popisu tanecznego lub recytatorskiego. Na podkreślanie zasługuje wysoki poziom prezentacji obydwu  klas.
W części konkursowej uczniowie musieli wykazać się sprawnością fizyczną oraz wiedzą z wielu przedmiotów szkolnych, m.in. języka polskiego, angielskiego, przyrody czy matematyki.
Przygotowanie i prowadzenie imprezy szkolnej zorganizowały panie: Grażyna Bańkowska, Anna Dobrzańska, Ilona Prokopiuk, Sylwia Przybyłek i Joanna Wiszniewska.