Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcia i Dziadek obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.

W dniach 21  i 22 stycznia 2020r. uczniowie z młodszych klas  wraz z wychowawczyniami  przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W udekorowanej stołówce szkolnej dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Licznie przybyli  seniorzy, ze łzą w oku podziwiali występy wnuków.  Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Rodzice przygotowali również słodki poczęstunek. Spotkania upłynęły w miłej atmosferze.

Dzieci, poprzez wiersze i piosenki, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Na zdjęciach: uroczystości w klasach  Ia  i IIc.