Zajęcia sportowe na terenie miasta Siedlce

Prezydent Miasta Siedlce  zaprasza dzieci i młodzież szkolną wraz z rodzicami z Miasta Siedlce do udziału w zajęciach profilaktycznych i sportowych od lutego do grudnia 2020 roku. Udział w zajęciach jest nieodpłatny, a całość zadania finansowana jest z budżetu miasta. Wśród proponowanych zajęć znalazły się m.in.: szachy, koszykówka, taniec, piłka ręczna, sporty walki, lekkoatletyka, strzelectwo sportowe, piłka nożna kobiet, gimnastyka, planszówki sportowe, oraz rugby. Celem proponowanej aktywności jest wystąpienie z ofertą ciekawych form spędzania czasu wolnego w sposób konstruktywny i przyjemny, a jednocześnie przekazywanie informacji dzieciom i młodzieży na temat uzależnień i przeciwdziałania im.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycjami.